Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A. zatrudni inżyniera elektryka, pracownika na stanowisko Zastępca Głównego Mechanika ds. Elektroenergetycznych.

Główne obowiązki:

Analiza zużycia i rozliczanie energii elektrycznej.

Utrzymanie w pełnej gotowości ruchowej i sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych pod względem
  elektrycznym, elektronicznym i energetycznym.

Nadzór nad eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne.

Świadectwa kwalifikacyjne SPE niezbędne do wykonywania zadań na w/w stanowisku (oferujemy możliwość odbycia szkoleń w
  celu zdobycia uprawnień).

Umiejętności interpersonalne.

Umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji pracy i motywowania zespołu.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę.

Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o  przesyłanie CV na adres:

kadry@kfp-bialogon.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A. 25-818 Kielce
ul. Druckiego – Lubeckiego 1.

Kielecka Fabryka Pomp "BIAŁOGON" S. A.
ul. Druckiego - Lubeckiego 1, 25-818 Kielce
Sekretariat: +48 413668202